Gruaja e Gold Ag-së tregon një detaj rreth djalit

By

Vitin e e kaluar, Gold Ag u bë baba i një djali.

Ai dhe gruaja e tij Ermira, mirëpritën në jetë Guerilin i cili edhe pak ditë mbush 2 muaj jetë.

Së fundmi, bashkëshortja e këngëtarit ka treguar një detaj rreth djalit pasi dikush e pyeti në Instagram ‘a është zeshkan apo i bardhë Guerili?’.

Ermira tha: ‘Zeshkan si babi vet’, duke etiketuar Gold Ag./Prive.al

Artikuj të ngjashëm