Greta vjen në bashkëpunim në këngën e re (FOTO)

By

Pas projektit me titull “E kuqe” e cila u pëlqye nga adhuruesit e muzikë së saj, Greta Koçi, ka vendosur të sjellë një bashkëpunim.

Ky lajm u bë i ditur përmes opsionit pyetje/përgjigje, të cilin këngëtarja e përdor shpesh në mënyrë që të jetë sa më afër fansave të saj.

Dikush nga ndjekësit e pyeti nëse kënga e radhës do të ishte solo apo bashkëpunim dhe Greta u përgjigj shkurt: ‘bashkëpunim’.

Ajo nuk dha asnjë emër dhe asnjë detaj tjetër./Prive.al

Artikuj të ngjashëm