A po mendon Ryva të bëhet sërish nënë? (VIDEO)

By

Të gjithë tashmë e dini që Ryva Kajtazi është nënë e një vajze me emrin Dorela.

Mirëpo, a ka menduar këngëtarja të bëhet sërish nënë së shpejti?

Ryva iu përgjigj 25 pyetjeve të PRIVE, ndër to edhe për pyetjen e lartpërmendur.

Ndër të tjerash, artistja zbuloi sekretin e një fiziku të mirë, foli për bashkëshortin e saj, si dhe biznesin.

Të gjitha mund t’i kuptoni përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm