Greta Koçi së shpejti nënë, zbulohet gjinia (FOTO)

By

Pak ditë më parë, Greta Koçi zbuloi se po bëhet nënë për herë të parë.

Lajmin e ndau në Instagram, ndërsa sot zbuloi se ajo do bëhet nënë e një djali.

Ajo ndau disa foto nga momenti i zbulimit të gjinisë dhe u shpreh falenderuese ndaj të gjithëve për urimet.

View this post on Instagram

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1)

Kujtojmë se këngëtarja dhe partneri i saj jetojnë në Amsterdam – Holandë.

Shtatzëni të lehtë! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm