Greta Koçi merr një vendim për të gjitha vajzat e panjohura për publikun

By

Greta Koçi ka marrë një vendim të ri.

Në projektin e saj të ardhshëm, ajo ka vendosur që pjesëmarrëse të jenë vajzat – mirëpo jo ato të njohura për publikun.

Përmes një statusi në instastory, këngëtarja ka thënë se në këngën dhe klipin e ri, i do vajzat që janë të bukura dhe që duhet ta shfaqin bukurinë.

Greta javën e kaluar publikoi këngën “Aman” e cila po ecën mirë.

Më poshtë mund ta shihni statusin e plotë të saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm