Gresa Behluli shfaqet shtatzënë në klipin e ri (VIDEO)

By

Tashmë e kemi zbuluar se Gresa Behluli është shtatzënë.

Ajo dhe burri i saj Luli, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë i cilin vjen në jetë brenda pak muajsh.

Artistja e konfirmoi sërish lajmin duke u shfaqur shtatzënë në videoklipin e ri me motrën e saj Besianën.

Ndiqni më poshtë projektin muzikor me titull ‘Numero uno’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm