Gratë e famshme të politikës bëhen bashkë, kjo është arsyeja (FOTO)

By

Vijnë nga prapavija krejtësisht të ndryshme politike, por një gjë i bashkon: kampanja e luftës kundër kancerit.

Vlora Dumoshi, ish-shefja e kabinetit të kryeministrit Isa Mustafa nga LDK, aktorja e deputetja Blerta Deliu nga Partia Demokratike, ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara që dikur ishte ministre e PDK-së në qeverinë Thaçi, Vlora Çitaku e Anita Haradinaj, moderatore në Radiotelevizionin e Kosovës e gruaja e kryeministrit Ramush Haradinaj nga AAK, janë bërë bashkë në një qëllim.

Kjo katërshe, i është bashkuar kampanjës së luftës kundër kancerit, dhe që të katërta bashkë, kanë realizuar një fotografi në sheshin e Prishtinës.

Të buzëqeshura, ato kanë realizuar një fotografi së bashku, të cilën është Anita Haradinaj ajo që e ka publikuar në Instagram. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm