Granit Xhaka jep lajmin e bukur, familja po rritet!

By

Një lajm i bukur vjen këtë fillimvit nga familja e futbollistit Granit Xhaka.

View this post on Instagram

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka)

Për pak muaj, do të bëhen katër anëtarë.

Lajmin e ka zbuluar vetë Graniti përmes një fotografie me bashkëshorten dhe vajzën ku kjo e fundit shfaqet duke puthur barkun dukshëm të rrumbullakosur të nënës.

Në këtë postim Graniti nuk ka zbuluar gjininë e foshnjes që pret bashkëshortja Leonita.

Shumë urime! /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka)

Artikuj të ngjashëm