Goldi dhe Ermira prindër për hërë të dytë

By

Këngëtari Arian Agushi është bërë baba për herë të dytë.

Lajmin e ka ndarë me ndjekësit përmes një postimi në Facebook me ç’rast ka zbuluar edhe emrin e djalit, I cili do quhet Front.

“Falenderimi i takon Allahut, Krijuesit të qiejve dhe tokës, Furnizuesit të gjithësisë që sot prap na gëzoi me një djalë.Djali i babës ti je gëzimi im i dytë që syt me lot mi mbushe sapo erdhe në këtë botë.E gëzofsh emrin FRONT, dhe dije se në shtëpi të pret një GUERIL që nuk do të ndahet asnjëherë nga ti me lejen e ZOTIT.Frontit i duhet një Gueril por edhe Guerili e kërkon Frontin e vet dhe të dy e duan të fortë njëri tjetrin.O Allah o Zoti im më bëj rob falenderues dhe bëj djemt e mi më të mirë sesa që unë dua.Faleminderit dashnia jeme Ermira, u plakshim bashk me të mirat e Zotit, e fëmijët tanë qofshin mburrje për ne deri në frymën e fundit” , është shprehur ai.

Me jetë të gjatë Fronti! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm