YaNina për herë të parë në intervistë, këto janë ‘sekretet’ e saj (VIDEO)

By

YaNina është paraqitur për herë të parë në një intervistë.

Reperja zgjodhi Prive dhe zbuloi shumë sekrete për veten.

Nga karriera e deri tek gjërat që ajo nuk i duron dot.

Ndiqni videon dhe kuptoni shumëçka nga jeta e saj./Prive.al

Artikuj të ngjashëm