Kur do publikohet kënga e re e Florianit?!

By

Projekt të ri ka përgatitur edhe Floriani. Këngëtari i cili që nga fillimi i karrierës ka qenë nën menaxhimin e Adrian Gaxhës, të martën do ta publikoj këngën e re.

Titullohet “Eja” muzika e të cilës është punuar nga Brick Records, ndërsa xhirimet e klipit u bënë në Shkup nga Entermedia.

Projektet e Florianit dallojnë nga njëri tjetri dhe kanë një veçanti sidomos vokale për shkak të moshës dhe pjekurisë.

Kënga ka ritme verore dhe do ti paraprij sezonës verore. /prive.al/

Artikuj të ngjashëm