Gold AG ndan një histori shumë të dhimbshme, ajo që i ndodhi me nënën të bën me lot! (VIDEO)

By

Në rubrikën e Prive “10-të gjëra që s’i keni ditur”, të realizuar për këtë javë, protagonist ishte reperi i famshëm shqiptar Gold AG.

Për mikrofonin e kamerën e emisionit, ai rrëfeu disa gjëra që s’i ka thënë asnjëherë publikisht dhe ky ishte momenti që publiku e adhuruesit e tij t’i marrin vesh.

Në mesin e shumë historive që ka ndarë me Prive, është edhe një tregim rrëqethës.

Në 10-të gjërat e tij të pathëna, Gold rrëfen se njëherë kishte qenë bashkë me nënën e tij në parapushkatim, por se është një mrekulli se si ata kanë shpëtuar dhe për këtë ai falënderon Zotin.

NDIQENI TË PLOTË KËTË RRËFIM:

Artikuj të ngjashëm