Cardi B jep këshilla për muzikantët e rinj

By

Cardi B ka dhënë këshillat e saj për muzikantët e rinj dhe ajo u frymëzua nga Travis Scott!

Reperja 26 vjeçare, dha disa këshilla gjatë një paraqitje në The Ellen Show.

“Vetëm vazhdoni të praktikoni që tani. Sigurohuni që të regjistroni çdo herë që bëni rep sepse më lejoni t’ju them diçka. Djali që quhet Travis Scott, ai që bëri një dokumentar dhe kishte video kur ishte shumë i vogël. Unë isha si: “Ou, do doja që prindërit e mia të më kishin bërë video kur isha fëmijë”, tha ajo.

Ajo shtoi: “Kështu që duhet të regjistroni veten dhe kur të bëhesh një yll i madh, mund të bësh të njëjtën gjë që ai bëri”./PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm