Gold AG merr qëndrim për Paradën e Krenarisë: Marre…

By

I njohur për opinionet e tij më konservatore dhe një besimtar I devotshëm i fesë Islame, ai sigurisht s’do e pranonte assesi t’i përkrahte pjesëtarët e komunitetit LGBT në kauzat e tyre.

Reperi i famshëm shqiptar GOLD AG, ka deklaruar se ajo që ka ndodhur në Prishtinë të Mërkurën gjatë parakalimit të pjesëtarëve të komunitetit LGBT dhe aktivistëve për mbrojtjen e të drejtave të tyre është turp!

“Këtë marre Zoti s’e duron, as Zahir Pajaziti e as Gjergj Kastrioti”, ka shkruar reperi në profilin e tij në Instagram, duke u thirrur edhe në emër të luftëtarëve të mëdhenj të lirisë e heronjve të kombit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm