Në prag të ndeshjes me Maltën, Kombëtares kosovare i shtohet një fanse super seksi dhe është…

By

Ndër vajzat më të bukura shqiptare, e njohur për format e saja atraktive fizike, Morena Taraku ka shumë vëmendje nga publiku.

Dhe ajo sapo tërhoqi vëmendjen tonë me një postim të bërë në rrjetet sociale.

Këngëtarja e modelja Taraku, ka marrë një dhuratë të cmueshme nga Federata e Futbollit të Kosovës, një fanellë të Kombëtares së Kosovës në Futboll.

“Faleminderit kombëtares time”, ka shkruar Morena.

Të enjten në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë, do të zhvillohet ndeshja e madhe në mes të Kosovës dhe Maltës, dhe me siguri Morena do të jetë e pranishme.

Taraku është zhvendosur në Stamboll të Turqisë, ku po jeton tash e saj muaj.

 

Artikuj të ngjashëm