Këto janë veshjet më të bukura të çiftit të famshëm

By

Në botën e të famshmëve, ka shumë ikona që lënë gjurmë me veshjet e tyra. Mirëpo kur dy ikona bëhen bashkë aty ndodh histori.

David Beckham dhe Victoria janë ndër çiftet më ikonikë të të gjitha kohërave. Dyshja, heroi i futbollit dhe fashionista e grupit muzikor Spice Girls, padyshim janë ndër çiftet më të famshëm të botës.

Ata duken gjithnjë bukur, me veshje luksoze dhe elegante duke u përshtatur gjithmonë me njëri tjetrin sa herë që shfaqen në publik. Dyshja glamuroze të cilët janë të martuar që 20 vite, nuk gabojnë kurrë në përzgjedhjen e veshjeve të tyre.

Këto janë ndër shfaqjet e tyre publike më të bukurat gjatë viteve:

Londër, 2007
Met Gala 2008
Vanity Fair, 2012
Londër, 2013
Met Gala 2014
Java e modës, 2019

 

Artikuj të ngjashëm