Gjyste Vulaj sfidon moshën e saj, shfaqet tepër rinore dhe seksi në videoklipin e ri (VIDEO)

By

Këngëtarja shumë ekstravagante Gjyste Vulaj nuk ka hezituar asnjëherë të shfaqët shumë e ekspozuar në videoklipet e saj dhe në secilën paraqitje tjetër.

Ajo përkundër faktit që mbanë vite në karrierë dhe moshë, nuk po ndalet se shfaquri në mënyrë sa më rinore. Një gje të tillë e ka bërë edhe në videoklipin e saj më të ri të këngës me titull “Tik Tak”./PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm