Gjithë çfarë duam është të jemi në plazh duke dëgjuar këngën e re të Semit

By

Ndonëse qershori ka ardhur me shumë të reshura të shiut, kënga e re e Semi Jaupajt na solli shumë energji pozitive.

Ajo ka lansuar këngën e re me titull “My Lova” nën tigujt e së cilës do të duam të jemi në një plazh larg punës dhe problemeve të përditshme.

Më poshtë mund të ndiqni këngën e plotë të shoqëruar edhe me videoklip. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm