‘Kur vi me deputetin’ – finalizohet dueti i 2TON-it me Labin (FOTO)

By

Ditë më parë, Prive iu informoi për bashkëpunimin e ri mes Labinot Tahirit dhe reperit 2TON.

Se videoklipi tashmë u xhirua dhe kënga është finalizuar e ka konfirmuar Labi përmes një fotografie të publikuar në llogarinë e tij në Instagram me anë të cilës edhe ka treguar se kënga do të jetë shumë shpejt në sytë e publikut.

Përmes statusit nën foto, Labi falënderoi publikun për përkrahjen e vazhdueshme.

Njësoj ka bërë edhe 2TON i cili publikoi një foto me Labin duke shkruaru: “Kur vi me deputetin”./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BjFUAqHBVqY/?taken-by=labinottahiriofficial

View this post on Instagram

Kur vi me Deputetin…

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial) on

Artikuj të ngjashëm