‘Syni’, kënga e re e Elvana Gjatës

By

Në prag të koncertit të saj të karrierës, Elvana Gjata ka publikuar një këngë të re.

“Syni” titullohet ky projekt muzikor, i punuar nga Marsel Gunga e Sardi Mnerit.

Kënga ka tekst të Elinel dhe Elvanës.

Ndiqeni në vijim me videoklip. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm