Gjithçka zyrtare! Nis procesi i divorcit për Kim Kardashian dhe Kanye West

By

Mediat amerikane bëjnë të ditur se ylli i show bizit, Kim Kardashian ka dorëzuar në gjykatë kërkesë padinë për divorc me reperin e famshëm, Kaney West.

Kjo lëvizje vjen pas disa muajsh që lajmi qarkullon se çifti kishte probleme dhe se po jetonin të ndarë.

40 vjeçarja ka kërkuar kujdestari të përbashkët ligjore dhe fizike për katër fëmijët.

Artikuj të ngjashëm