Jeta e Mirjeta Shalës në Amerikë: Cilat janë planet?

By

Mirjeta Shala u zgjodh “Miss Kosova” në vitin 2013, por nuk përfaqësoi shtetin e saj atë vit për arsye politike sepse eventi i madh mbahej në Moskë të Rusisë.

Ishte ky çmim sipas saj, që i hapi shumë rrugë për ëndrrën që ajo do të ndiqte – modelingun.

Tani e zhvendosur të jetojë në Amerikë tash e disa vjet, modelja është edhe nënë e një djali.

Për të na rrëfyer më shumë nga jeta dhe planet e saj, Mirjeta u përgjigj në pyetjet tona.

Ndiqni të plotë rrëfimin e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm