Gjira s’do bëjë si të famshmit e tjerë, këtë vendim ka marrë për beben sa i përket Instagramit

By

Këngëtarja e njohur kosovare Gjira, po pret që t’i vijë në jetë fëmija i parë. E derisa po e shijon pritjen ë ëmbël, ka kohën e botës që të përgjigjet në pyetjet e fansave të saj.

Ajo ka vendosur që të kthejë ca përgjigje në Instagram dhe njëra ndër to, kishte të bënte me ekspozimin e të birit të saj në rrjete sociale.

Dikush nga ndjekësit po e pyeste: “A do të postosh foto të bebit, se disa po ua mbulojnë fytyrat?”

“Nuk e kam në plan ta fsheh, por as ta teproj jo”, është përgjigjur Gjira, e cila po pret që të bëhet nënë e një çuni. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm