Gjiko në duet me djalin e tij – Zërin! Dëgjojini pak

By

Gjiko së shpejti do lansojë bashkëpunimin më të veçantë të tij.

Bëhet fjalë për Zërin, djalin e tij, me të cilin reperi do vijë në bashkëpunim.

Gjiko ndau në Instagram disa sekuenca nga kënga dhe shkroi se nuk kish kënaqësi më të madhe se me bashkëpunu me evlad.

Projekti muzikor ‘Baby Shark’ do të lansohet nesër në ora 19:00.

Dëgjoni pak nga kënga e tyre! /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Asdren Gjikolli (@gjikotheflyboy)

Artikuj të ngjashëm