Gjiko di të jetë një romantik i vërtetë!

By

Gjiko i bëri një befasi tejet të këndshme Elitës – dhe jo për ndonjë rast të veçantë.

Dyshja ka pak kohë që kanë përfunduar pushimet në jug të Shqipërisë, nga ku sollën fotografi të shumta për fansat e tyre.

Së fundi, moderatorja publikoi një foto, me të cilën tregoi befasinë që ia kishte bërë Gjiko, i cili i kishte dhuruar një buqetë me lule.

“E dua kur ai më sjell lule pa arsye”, ka shkruar Elita sipër fotos, teksa dukej e lumtur për befasinë që ia bëri bashkëshorti. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm