Kush është personazhi më i kërkuar në Google gjatë 2018-tës?

By

Google, ashtu si çdo vit,ka treguar se kush është personazhi më i kërkuar. Dhe siç pritej, ajo është Meghan Markle, personazhi më i komentuar përgjatë 2018-tës.

Dukesha e Sussex është më e kërkuara në Google, dhe duket se dasma e saj ka arritur të jetë me interes shumë të madh sepse të gjithë kanë dashur të dinë për të.

Personi i dytë më i kërkuar është këngëtarja Demi Lovato në botë dhe e para në SHBA. Demi gjatë vitit 2018 pësoi një prej krizave më të mëdha jetësore shkaku i mbidozës me ç’rast përfundoi në një rehabilitim të gjatë nga episodi që përbënte kërcënim edhe për jetën e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm