Shqipja për Albën: “Po i sillë rrotull meshkujt e shtëpisë”

By

Shqipja ka folur për Albën me Kaderin, Albyn dhe Lumbardhin sot me mëngjes.

Ajo tha se Alba ishte mbetur e shokuar kur ajo në ‘Prime’ mbrëmë i kishte thënë se si një 22-vjeçare meshkujt e shtëpisë i sjellë rrotull.

“Të mundohesh të sillësh rrotull meshkujt, ku e di çfarë ke bërë më përpara”, ka thënë Shqipja./Klankosova.tv

Artikuj të ngjashëm