Gjiko dhe Fifi e ‘dogjën krejt’ me këngën e re

By

Pas duetit me Tunën, Fifi kësaj here bashkoi forcat me Gjikon për hitin e radhës.

Dyshja artistike kanë publikuar bashkëpunimin me titull “Djegi krejt”.

Kënga është shoqëruar me videoklip dhe të plotë mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm