Gjiko dhe Elita i thonë PO njëri-tjetrit: Videot e para nga arritja e çiftit

By

Gjiko dhe Elita Rudi i thanë po njëri-tjetrit.

Çifti i njohur pak minuta më parë kurorëzuan dashurinë në praninë e Kryetarit të Prishtinës, Shpend Ahmeti dhe qindra të ftuarve.

Meadiat nuk kanë qenë të lejuara për xhirim, po i gjithë eventi është regjistruar nga Joy Media.

Më poshtë video nga atmosfera pas arritjes së çiftit.

 

View this post on Instagram

 

Cili vallëzon më mirë me ‘Si Bugatti’, Gjiko apo Elita? Votoni 😂

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Artikuj të ngjashëm