Gjëja e parë që e tërheq reperin Gold AG tek seksi i kundërt

By

Vitet e fundit kanë qenë mjaft të sukseshme për të duke arritur kështu të prekë majat e skenës shqiptare e duke u bërë njëri nga artistët më të kërkuar nëpër mbrëmje muzikore.

Gold AG me çdo lëvizje që bën me apo pa dashje çon pluhur të madh në media padyshim kjo për faktin e vetëm të rëndësisë që ai tashmë ka në raport me publikun.

Mbrëmjen e kaluar ai ishte pjesë e rubrikës “Kutia” në emisionin NIN me Alaudin Hamitin ku i’u bënë disa pyetje mjaft provokative nga Liberta Spahiu.

Se çfarë është gjëja e parë që e tërheq Arianin tek seksi i kundërt dhe pse e ka fshehur për një kohë të gjatë që është në një lidhje serioze?

Këto dhe shumë përgjigje të tjera mund t’i kuptoni në video. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm