Kur Marina Vjollca bën xing me Beyonce! Bukuroshja shqiptare aksesorët e njëjtë me divën (FOTO)

By

Nuk ka ndodhur shpesh që yjet shqiptarë të kenë veshjet e aksesorët e njëjtë me yjet ndërkombëtarë.

Por kjo nuk vlen për moderatoren e njohur Marina Vjollca, e cila bartë të njëjtat syze me një divë ndërkombëtare.

Beyonce dhe Marina Vjollca, rastësisht kanë të njëjtat syze.

Dyqani “Optika” në Tiranë e Prishtinë, ua ofron modelin e njëjtë të dy bukurosheve të famshme, nëse edhe ju i doni syzet si të tyret. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm