Roan bën frizurën e re, e ëma Majlinda e krahason me mbretin e rokut Elvis Presley

By

Me prerjen e re të flokëve, ai po duket jashtëzakonisht i pashëm.

Roan, djali i vetëm i reperit të famshëm Majk, po rritet dhe po bëhet nëj cun bukurosh. E ëma e tij, modelja nga Prishtina Majlinda Zeka, ka publikuar një fotografi të Roanit nga berberi.

Vogëlushi që sapo mori prerjen e re të flokëve, po duket tejet i lezetshëm derisa me frizurën e re sipas Majlindës, po i ngjanë dikujt.

Ajo e ka krijuar një kolazh me një fotografi të mbretit të rokut, Elvis Presleyt, duke e krahasuar vogëlushin e saj me artistin e famshëm.

Po juve ju duket që ngjajnë në këto imazhe?

Artikuj të ngjashëm