Gili zgjodhi urimin më të veçantë për të birin

By

Sot në shtëpinë e Gilit ka festë!

Djali i saj Redoni, që tashmë i ka hyrë industrisë muzikore feston ditëlindjen e 23-të.

Duke u kthyer pas 23 vitesh në Francë në vendin ku ka lindur Redoni, Gili postoi një fotografi në Instagram dhe sot zgjodhi fjalët më të veçanta për ta uruar të birin.

“Urime ditëlindja Redon! Aty ku u linde në Francën e bukur u kthyem pas 23 vitesh për të bërë këtë foto të bukur si një djalë tani i rritur për së mbari. Të prift fati i mirë në jetë,” u shpreh Gili krahas një fotoje të publikuar së bashku me të birin.

Kujtojmë se Redoni disa javë më parë ishte i ftuar në intervistën më të shkurtër në Prive “60 sekonda”, të cilën mund ta ndiqni më poshtë.

Shumë urime. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm