Gigi del nga izolimi dhe ka diçka për të thënë për Andin

By

Banorja më e re e Big Brother VIP Kosova , Gigliola Haveriku gjatë spektaklit të sotëm të natës Prime, ka thënë se misioni që iu dha nga produksioni  për tu izoluar nga banorët e tjerë, “ishte i vështirë”.

Por, për Gigin më të lehtë këtë “sfidë” e kishte bërë prania e Andit në dhomën e sekreteve.

Kujtojmë qe misioni i dhënë ishte të fshehën nga banorët brenda dhe Andi e Gigi e kaluan atë me sukses.

Ndiqeni spektaklin LIVE në platformën YouTube.

Artikuj të ngjashëm