Si filloi historia e dashurisë së Ritës dhe Fidanit?

By

Këtë javë të ftuar në emisionin Prive ishte çifti mjaft i dashur për publikun shqiptar Rita dhe Fidani.

Dyshja rrëfyen jetën e tyre të përbashkët, si dhe arsyen që filloi dashuria e tyre 4 vjeçare.

Intervistën e tyre mund ta ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm