Kështu e komenton Noizy këngën e re të Alban Skenderajt (FOTO)

By

Gjatë ditës së sotme, Alban Skenderaj publikoi këngën e tij të re me titull ‘Lea’.

Ky projekt është më i preferuari i tij dhe këtë e ka thënë këngëtari pak ditë më parë kur bëri paralajmërin.

Pasi ‘Lea’ u lëshua në youtube, Noizy e mori një fotografi nga klipi dhe e postoi në instastory për ta përgëzuar Albanin në punën e bërë.

‘Punë e mrekullueshme vëlla, artist i mrekullueshëm si gjithmonë’, shkroi Noizy.

Kujtojmë që reperi dhe këngëtari kishin një këngë bashkë e cila erdhi gjatë verës.

Këto ditë pritet të publikohet bashkëpunimi i Noizyt me reperin e njohur italin, Ghali./Prive.al

Artikuj të ngjashëm