PUBLIKOHET FOTOGRAFIA E PARË E VAJZËS SË NORËS (FOTO)

By

Është publikuar fotografia e parë e vajzës së Nora Istrefit, Renee. Përmes këtij imazhi këngëtarja ka prezantuar publikun me princeshën e saj.

Nga foto shihet që bebja dhe Nora janë në gjendje të mirë shëndetësore. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm