“Stop” dhe shihni prezantimin e Fifit në “Festivalin e Këngës”

By

Festivali i Këngës ka çelur siparin e edicionit të 61 në Pallatin e Kongreseve.

Para se të niste interpretimin ajo rrëfeu në një bisedë të shkurtër me moderatoren Arbana Osmani se kjo këngë ishte një mesazh kundër bullizmit.

Mirëpo ajo që ra në sy ishte “look-u” krejt ndryshe i Fifit. Me flokë ngjyrë karotë dhe balluke, shumë ndryshe nga çfarë jemi mësuar ta shohim zakonisht.

Fifi interpretoi këngën “Stop”, e cila u shoqërua edhe me një performancë baleti. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm