Etnon me Sinan Vllasaliun publikojnë ‘ Falma nje jete’ (Video)

By

Është publikuar sot videoklipi më i ri grupit Etnon në bashkëpunim me Sinan Vllasaliun dhe Astrit Stafaj.

Ky projekt që është punuar nga Genc Prelvukaj mban titullin ‘Falma një jetë’.

E gjitha është punuar brenda një ekipit pasiqë klipi mban firmën ‘BlackFish Entertainment’ dhe është realizuar në Turqi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm