Marina zbulon çfarë bën Geti gjatë kohës së lirë (FOTO)

By

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi janë çifti më i përfolur në showbizin shqiptar, shpesh herë për postimet e tyre që i bëjnë në rrjete sociale.

Së fundmi, prezantuesja e njohur bëri një instastory ku tregoi se çfarë bën bashkëshorti i saj reper gjatë kohës së tij të lirë.

Në foton e publikuar shihet një pulë e cila po zihet, por me shaka, Geti ka thënë: “shoqja ime në jakuzzi”, pra një drekë e përgatitur nga Geti.

Dhe shumë e vërtetë, pula po duket e tillë…

Prive.al

Artikuj të ngjashëm