Getinjo dhe Stresi pajtohen se ky banor duhet të dal nga shtëpia

By

Ditëve të fundit, Getinjo dhe Stresi kanë diskutuar me njëri tjetrin dhe disa banorë të tjerë sjelljen e Bekës.

Ata thonë se ai po ‘u afrohet shumë vajzave’ të shtëpisë dhe se kjo sjellje nuk është e pranueshme.

Ndër të tjerash gjatë bisedës sot, ata thanë se ai edhe duhet të largohet nga shtëpia për një arsye.

Ndiqni të plotë bisedën mes tyre në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm