Një tjetër krisje mes artistëve të njohur në estradë?!

By

 

Se gjërat nuk është se qëndrojnë më së miri tek raportet kolegiale mes disa prej artistëve shqiptarë kjo dihet tash e një kohë.

Ndër vite, emra të njohur nuk kanë komunikuar gjatë me njëri-tjetrin.

E një atmosferë  më pozitive duket se u krijua së fundmi kur shumë prej armiqësive të vjetra u shuan dhe gjërat filluan të merrnin kahje tjetër.

Dafina Zeqiri tash e tutje flet me Zanfina Ismailin, Ledri me Noizyn, një pjesë e reperëve nga Babastars poashtu me rivalët nga PINT por gjërat nuk reflektohen njejtë edhe në muzikën popullore.

Afrim Muqiqi dhe Ramadan Krasniqi – Dani i kanë shkëputur marrëdhëniet me njëri-tjetrin.

Por cila është arsyeja?! Çka dërgoi deri në këtë pikë relacionin mes dyshes?!

E vërteta kuptohet me versionin e thënë nga këngëtari Muqiqi i cili ka pranuar të prononcohet në një intervistë me gazetaren Maki Bajrami, nesër me fillim nga ora 19:00 në Prive.

Artikuj të ngjashëm