Ju kujtohen bikinit ikonike të Pamela Anderson? Ajo akoma i vesh ato

By

Kanë kaluar 22 vjet që kur Pamela Anderson veshi për herë të fundit bikinit e saj të kuqe ikonike në serinë hit, Baywatch. Por ajo thotë se ajo ende i vesh ato kohë pas kohe.

Në një intervistë të fundit për New York Times, Anderson, 52 vjeçare, zbuloi se jo vetëm që ajo ende mund të vesh bikinit, por ndonjëherë ajo vesh bikinit e kuqe për të befasuar personat me të cilët del në takime romantike.

“Unë futem në dush me bikinit e kuqe dhe pastaj kërcej mbi ta kudo që janë në shtëpi, ashtu komplet e lagur,” tha ajo.

 

 

Artikuj të ngjashëm