Geti dhe Marina festojnë përvjetorin e martesës (VIDEO)

By

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca sonte festojnë përvjetorin e dashurisë.

Të dy kanë ndarë videon e njëjtë në llogaritë e tyre në Instagram, nën të cilën kanë shkruar: “Gëzuar përvjetorin për neve”.

Kujtojmë që çifti u martua në shtator të vitit 2017.

Më poshtë video në të cilën ata shfaqen në pak çaste intime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm