Finem vjen me këngë dashurie (VIDEO)

By

Ndryshe nga herët e tjera, Finem solli një këngë kushtuar dashurisë.

“Sje mo”, quhet projekti i ri i cili është i shoqëruar me videoklip.

Muzikën e ka punuar Arlenn dhe Enno ndërkaq tekstin e ka shkruar vet reperi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm