Mahmuti dhe Shaqiri i dedikojnë këngë Fadil Vokrrit (VIDEO)

By

Mahmut Ferati dhe Shaqir Cërvadiku kanë publikuar bashkëpunimin e tyre me titull “Vokrri n’zemrat tona”.

Dy këngëtarët, me karrierë të gjatë në muzikë, i kanë dedikuar këngë legjendës së futbollit shqiptar, i cili ndërroi jetë vitin e kaluar.

Mahmuti dhe Cërvadiku, përveç këngës, ia kanë përshtatur edhe klipin i cili përmban pamje të vjetra të tij dhe nga stadiumi.

Fadil Vokrri ndërroi jetë vitin e kaluar, saktësisht më 9 qershor pas një sulmi në zemër./Prive.al

Kliko KËTU.

Artikuj të ngjashëm