Një mami si Çiljeta – si është e mundur që duket kështu edhepse nënë?

By

Ciljeta Xhilaga, që kur ka debutuar në skenë e mbanë epitetin si njëra nga këngëtaret më atraktive të industrisë muzikore shqiptare.

Xhilaga shquhet për një fizik seksi dhe një vajzë e cila për vjet e vjet ka arritur ta ruajë freskinë.

View this post on Instagram

Infinit love ❤️ @don_fernando5

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

Edhepse është bërë nënë dhe ka një çun gjashtë vjeç me emrin Fernando, ajo po duket për mrekulli dhe më në formë se asnjëherë më parë.

Këngëtarja së fundmi ka publikuar një fotografi në Instagram me një fustan ngjyrë rozë i cili vë në pah asetet e saja.

Përndryshe këngëtarja e ka pranuar se ka ndërhyrje në fizik, por e ka bërë të kundërtën e asaj që e bëjnë të gjitha vajzat sot. Ajo e ka zvogëluar për disa masa gjoksin e saj, dhe tani e ka më në proporcion me fizikun. /Prive.al

View this post on Instagram

🌸BLOOM where you are PLANTED 🌸 @lolitasofficial

A post shared by Ciljeta Xhilaga (@ciljetaxhilaga) on

Artikuj të ngjashëm