Me foto nga shtrati, Dua Lipa shënon 1-vjetorin e lidhjes

By

Dita e sotme është e veçantë në kalendar për Dua Lipën.

Ajo feston një vit të plotë të romancës me Anwar Hadid, të cilën ekskluzivisht e zbuloi Prive.al, përpara të gjitha mediave në nivel botëror.

Në përvjetorin e parë të lidhjes së dashurisë, këngëtarja ka zgjedhur një kolazh fotosh me Hadid dhe një dedikim të bukur.

‘Asgjë më e ëmbël se 365 ditë të përbashkëta me ty’ – shprehet Lipa në postimin e bërë. /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

nothing sweeter than 365 days joint at the hip with you ❤️

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

Artikuj të ngjashëm