Bebe Rexha gatuan fasule për British Vogue

By

British Vogue ishin në shtëpinë e yllit Bebe Rexha për të përgatitur një video.

Në shtëpinë e saj ajo po qëndron me vëllain dhe qenushin e saj me emrin Bear.

Teksa ajo prezanton disa pjesë të shtëpisë, më vonë ajo kalon në kuzhinë për të gatuar në pjatë tipike shqiptare.

Ajo përgatit fasule teksa edhe tregon pak edhe procesin e gatimit.

Më pas ajo servon fasulet me bukë shtëpie, sallatë me domate e qepë dhe ullinj. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm