Gati për udhëtim: Emina Çunmulaj merr të gjitha masat për mbrojtje

By

Koronavirus është duke shqetësuar botën, pasi vdekjet janë duke u shtuar dhe numri i të infektuarve është duke u rritur.

Janë përhapur gjithandej këshilla se si mund të mbrojmë veten nga virusi.

Modelja shqiptare Emina, po bëhej gati për fluturim, meqenëse se sot është e ftuar në Harvard, për të ndarë eksperiencën e saj si modele dhe bamirëse.

Është e preferueshmë që në vende të mëdha që frekuentohen nga njerëz nga e gjithë bota, të marrim disa masa mbrojtëse.

Pikërisht këtë bëri modelja, duke marrë maskë me vete,  preparat Lysol për mbytjen e baktereve dhe dezinfektues duarsh. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm